Ból, krzyk i płacz. Wstrząsające nagranie z udziałem Neymara wyciekło do sieci [WIDEO]

Data:

Neymar trafił do PSG w 2017 roku przenosząc się do Paryża z FC Barcelony. Klub z Francji zapłacił wówczas za Brazylijczyka 222 miliony euro i dokonał czegoś, co wówczas wydawało się kompletnie abstrakcyjne.

We Francji nigdy jednak nie czarował tak, jak w FC Barcelonie. Nie zdobył też Ligi Mistrzów, co w momencie, gdy PSG pozyskiwało Brazylijczyka, wydawało się oczywiste. Na pewno nie pomogły liczne i częste kontuzje, które wyhamowały jego karierę i nie pozwalały pokazać pełni jego umiejętności.

Mimo wszystko jego letni transfer do Arabii Saudyjskiej dla wielu i tak był szokiem. W Saudi Pro League zdążył jednak zagrać tylko 3 mecze (0 goli, 3 asysty), bo w spotkaniu eliminacji MŚ 2026 z Urugwajem doznał bardzo groźnej kontuzji. Diagnoza brzmiała: zerwane więzadło krzyżowe przednie i uszkodzona łąkotka.

Brazylijczyk do gry najwcześniej wróci latem 2024. Obecnie przechodzi rehabilitację. Sam zawodnik zamieścił na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym widać, jak bolesne są to czynności. Słychać, jak piłkarz krzyczy i płacze.

Miesiąc płaczu i dużo bólu” – napisał Neymar pod zamieszczonym materiale wideo. Ze względu na kontuzję Neymar nie zagra w Copa America 2024.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ ???????? (@neymarjr)

WYBRANE DLA CIEBIE