Kibice PSG pokazali Messiemu, co o nim myślą. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

Data:

Leo Messi zakończył swoją przygodę z PSG. Pewnie sam Argentyńczyk spodziewał się, że ten ostatni występ będzie inny, ale kibice nie mieli zamiaru dać mu spokoju. Głośno wyrazili to, co o nim myślą.

Gwizdy i buczenie. To Leo Messi usłyszał podczas swojego ostatniego występu w barwach PSG. Argentyńczyk tylko na początku był ulubieńcem francuskich kibiców. Gdy pokładane w nim nadzieje nie przynosiły oczekiwanych sukcesów, to w fanach wzbierała niechęć, by w ostatnich tygodniach przerodziła się w prawdziwą nienawiść.

Nic więc dziwnego, że już przed ostatnim meczem tego sezonu Ligue 1 poinformowano, że Leo Messi odejdzie z Paryża. Dokładnie zrobił to trener Christophe Galtier. On sam również odchodzi z PSG, podobnie jak hiszpański obrońca Sergio Ramos.

Za francuskim klubem przeciętny sezon. PSG mistrzostwo Francji zdobyło w kiepskim stylu (tylko punkt przewagi nad Lens), a poza tym znów odpadło w 1/8 finału Ligi Mistrzów oraz nie zdobyło Pucharu Francji. Jak na warunki oczekiwań w tym klubie, był to sezon bardzo słaby.

Niechęć kibiców za nieudany sezon skumulowała się przede wszystkim na Messim. Już przed spotkaniem ostatniej kolejki, gdy spiker wyczytywał nazwiska zawodników PSG i doszedł do Messiego, rozległy się przeraźliwe gwizdy i głośne buczenie. Wszystko zostało nagrane przez kamery. Poniżej wideo.

Pobyt Leo Messiego w Paryżu skończył się wielkim rozczarowaniem. Kibice PSG marzyli, że to właśnie Argentyńczyk pomoże im zdobyć upragnioną Ligę Mistrzów. Z nim jednak klub ze stolicy Francji nie poszedł do przodu. Utrzymał jedynie prymat w kraju, ale w Lidze Mistrzów odpadł dwukrotnie na etapie 1/8 finału.

Leo Messi dla PSG zdobył przez dwa sezony zdobył 22 ligowe bramki i zaliczył 31 asyst. Do tego dołożył 9 bramek i 4 asysty w Lidze Mistrzów.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE