Zapytali Lewandowskiego o Messiego. Krótka odpowiedź Polaka

Data:

Robert Lewandowski udzielił wywiadu dziennikowi „La Vanguardia”. Podczas rozmowy napastnik były wypytywany o to, co sądzi o Leo Messim.

Po przenosinach do FC Barcelony Robert Lewandowski stał się największą gwiazdą zespołu ze stolicy Katalonii. Piłkarz zawodzi wprawdzie w rozgrywkach Ligi Mistrzów, jednak w La Liga strzela na zawołanie i obecnie lideruje klasyfikacji strzelców.

Nie dziwi więc, że piłkarz bywa porównywany do Leo Messiego. Kibice liczą, że Polak wskoczy w buty Argentyńczyka i stanie się liderem na jego miarę. Do tego póki co daleko, jednak Lewandowski niedawno został zapytany o to, co sądzi o Messim.

Lewandowski udzielił wywiadu dziennikowi „La Vanguardia”. Dziennikarze postanowili dowiedzieć się, jakie zdanie ma Polak na temat swojego poprzednika i niekwestionowanej gwiazdy FC Barcelony.

Lewandowski „przyciśnięty”. Powiedział, co sądzi o Messim

„Lewy” został zapytany o to, co sądzi na temat Leo Messiego i jak ocenia jego występy na światowych boiskach. Argentyńczyk korespondencyjnie rywalizuje bowiem z Polakiem, m.in. w plebiscycie Złotej Piłki. Można było się więc spodziewać, że między zawodnikami pojawią się jakieś animozje.

Tymczasem, jak mawia klasyk, nic bardziej mylnego. Lewandowski wypowiedział się bowiem o Messim w samych superlatywach. – Legenda, wielki piłkarz. Trudno sobie wyobrazić to, co osiągnął – powiedział „Lewy” o zawodnik francuskiego Paris Saint-Germain.

Co ciekawe, w tym samym wywiadzie Lewandowski oświadczył również, że nie zmienił barw klubowych po to, by sięgnąć po Złotą Piłkę. Jak stwierdził, ta nagroda nie zaprząta mu głowy.

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj