Urugwajczyk może otrzymać dotkliwą karę! Zbluzgał sędziów przed kamerami [WIDEO]

Data:

Jose Maria Gimenez, defensor reprezentacji Urugwaju, może zostać dotkliwie ukarany. Chodzi o słowa, które zawodnik wypowiedział przed kamerami.

Reprezentacja Urugwaju pokonała Ghanę w swoim ostatnim starci w ramach fazy grupowej na mundialu Katarze. Piłkarze z Ameryki Południowej zwyciężyli 2-0, jednak nie awansowali do kolejnej rudny. Wszystko ze względu na fakt, iż w rozgrywanym równolegle meczu Korea Południowa wygrała z Portugalią 2-1.

Piłkarze reprezentacji Urugwaju byli załamani, co najlepiej widać było po Luisie Suarezie. Gwiazdor tego zespołu siedział na ławce rezerwowych ze łzami w oczach, a co chwilę chował twarz w koszulkę. Piłkarz zdawał sobie bowiem sprawę, że odpadnięcie Urugwaju z turnieju to dla niego de facto koniec dużej, reprezentacyjnej kariery.

Nieco inny sposób rozładowania emocji wybrał z kolei obrońca, Jose Maria Gimenez. On postanowił bowiem dać upust swoim nerwom i wyładować je na sędziach.

Gimenez zbluzgał sędziów przed kamerami

Po zakończonym meczu Gimenez zwrócił się w stronę jednej z telewizyjnych kamer, a następnie w obelżywych słowach określił pracę sędziów.

– Sędziowie to banda złodziei. Skur**syny. Tak! Nagrywaj mnie! – krzyczał poirytowany obrońca, któremu, tak się wydaje, było w tamtym momencie kompletnie wszystko jedno.

źródło: Twitter/Marcin Gazda

WYBRANE DLA CIEBIE