Córka Pelego ze smutnym komunikatem. „Musimy trzymać się mocno”

Data:

Kely Nascimento, córka Pelego, zamieściła kolejny komunikat w mediach społecznościowych. Jej wpis ma niezwykle smutny wydźwięk.

Pele przebywa obecnie w szpitalu, a jego stan jest niezwykle ciężki. Brazylijczyk walczy z chorobą nowotworową, która z dnia na dzień osłabia jego organizm. Lekarze podkreślają, że sytuacja jest bardzo trudna.

Wraz z Brazylijczykiem w szpitalu przebywa jego rodzina. W tym m.in. córka Kely oraz syn Edinho, którzy spędzili przy ojcu święta. Kely regularnie publikuje wpisy w mediach społecznościowych, w których opisuje stan zdrowia Pelego.

Ostatnio zamieściła kolejny wpis. Tym razem nie poświęciła jednak ojcu ani słowa. Jej komunikat jest wyjątkowo smutny i bolesy.

Kely Nascimento opublikowała kolejny komunikat ze szpitala

Kely opublikowała kolejny wpis w serwisie Instagram, w którym opisała swoje odczucia związane z chorobą ojca. – Te chwile trudno wytłumaczyć. Czasami jest dużo smutku i rozpaczy, innym razem śmiejemy się i rozmawiamy o fajnych wspomnieniach – napisała córka legendarnego piłkarza.

– To czego najbardziej uczymy się z tego wszystkiego to, że musimy szukać siebie nawzajem i trzymać się mocno. Tylko w ten sposób wszystko jest coś warte. Wszyscy razem – dodała w dalszej części swojego internetowego wpisu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE