Michał Probierz powiedział „dość”. Robert Lewandowski nie będzie traktowany specjalnie

Data:

Michał Probierz ma za sobą pierwszą konferencję prasową w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Nie zabrakło tematów ciekawych, ale też takich kontrowersyjnych. Dużo emocji wzbudziła sprawa związana z Robertem Lewandowskim.

To była niemal tradycja. Gdy kolejni selekcjonerzy reprezentacji Polski obejmowali funkcję, to pierwszym piłkarzem, którego odwiedzali był zawsze Robert Lewandowski. Tak postąpili Paulo Sousa, Czesław Michniewicz, a także Fernando Santos.

Czy tak samo zrobi Michał Probierz? Nowy selekcjoner reprezentacji Polski już na swojej pierwszej konferencji prasowej rozwiązał wszystkie wątpliwości. Okazuje się bowiem, że w podróż do Barcelony, do Roberta Lewandowskiego wcale się nie wybiera. Swoje pierwsze kroki skieruje zupełnie gdzie indziej.

— Na razie nie ma możliwości, żeby spotkać się z piłkarzami. Pewnie zadzwonię dzisiaj do kilku i porozmawiam, ale osobiście do żadnego piłkarza wybierać się nie będę — podkreślił Michał Probierz.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zapowiedział swoje najbliższe aktywności. – Jutro (czwartek, 21 września – przyp. red.) będę na meczu Legii z Aston Villą w Lidze Konferencji Europy, a w weekend jadę do Włoch. Chcę zobaczyć mecze z udziałem Pawła Dawidowicza i Mateusza Łęgowskiego – informował podczas konferencji prasowej.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski pod wodzą Michała Probierza już 12 października. Wtedy nasza kadra zagra na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Trzy dni później u siebie podejmiemy Mołdawię.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj