Były reprezentant Polski szokuje przed meczem z Estonią. „Nie róbmy sobie jaj”

Data:

Reprezentacja Polski. Przed naszą drużyną pierwszy, a zarazem najważniejszy mecz w 2024 roku. Już dziś nasi kadrowicze zagrają w półfinale baraży z Estonią. – Rywalem pokroju Estonii trzeba zagrać dobry mecz i odnieść pewne zwycięstwo – mówi przed tym meczem były kapitan i wielokrotny reprezentant Polski, Jacek Bąk.

Reprezentacja Polski już dziś zmierzy się z Estonią. Stawką tego meczu będzie awans do finału baraży. Jeśli Polacy uporają się z tym rywalem, to już w najbliższy wtorek na wyjeździe zagrają ze zwycięzcą pary Walia – Finlandia.

Przed tym spotkaniem głos zabrał Jacek Bąk. Były, wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2002 i 2006 roku oraz EURO 2008 jest pewny wygranej nad Estonią. – Jeśli mamy się obawiać Estonii, to naprawdę… zaorajmy tę reprezentację.

– Nie róbmy sobie jaj. Pamiętam mecze z Mołdawią, ale traktuję to bardziej jako wypadek przy pracy – powiedział w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty.

– Odpadnięcie to wstyd? Nie! To za małe słowo. To będzie katastrofa. Jeśli to się wydarzy, trzeba będzie wrzucić bombę do szatni i budować to od nowa. Tak jak mówiłem, nawet nie dopuszczam do siebie tej myśli. Nie wierzę, że przegramy z Estonią – dodał Jacek Bąk.

Początek meczu Polska – Estonia dzisiaj (czwartek, 21 marca) o godzinie 20:45. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1 i TVP Sport.

WYBRANE DLA CIEBIE