Klub Kamila Piątkowskiego potwierdza potencjalny transfer Polaka

Data:

RB Salzburg podając skład na dzisiejszy mecz towarzyski z Bayernem Monachium, tłumaczył nieobecność poszczególnych piłkarzy. W sprawie Kamila Piątkowskiego austriacki klub potwierdził, że absencja Polaka wynika z negocjacji transferowych.

Rosły defensor pragnie zmienić otoczenie, ponieważ w Salzburgu nie może liczyć na pewne miejsce w podstawowej jedenastce. Ostatnio głośno było o zainteresowaniu jego usługami Feyenoordu Rotterdam i Leicester City. Pisaliśmy o tym TUTAJ oraz TUTAJ.

„Kamil Piątkowski jest w trakcie rozmów z innym klubem i czeka go potencjalny ruch transferowy” – czytamy na Twitterze ekipy spod szyldu Red Bulla.

Przygoda 22-latka z „Bykami” na razie nie należy do udanych. Piątkowskiego na początku pobytu w nowym zespole nękały kontuzje, które znacznie zastopowały jego rozwój. Polak wrócił do pełnego zdrowia, ale nie jest graczem pierwszego wyboru.

Piątkowski odkąd w lipcu 2021 przeniósł się do Salzburga, zdołał rozegrać łącznie ledwie 20 meczów, jednak jest to głównie spowodowane wspomnianymi urazami. Kontrakt trzykrotnego reprezentanta naszego kraju obowiązuje jeszcze przez trzy i pół sezonu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE