Zmiennik Lewandowskiego sfrustrowany. Zmieni klub jeszcze tej zimy?

Data:

Memphis Depay czuje się coraz bardziej sfrustrowany w związku ze swoją sytuacją w Barcelonie. Holenderski napastnik praktycznie w ogóle nie otrzymuje szans na grę.

Kontrakt Depaya obowiązuje jeszcze przez sześć miesięcy. Zarząd klubu do końca zimowego okna transferowego będzie próbował znaleźć rozwiązanie dla 28-latka, bowiem według hiszpańskiego pisma „Sport”, niezadowolenie piłkarza stale narasta. Ten musiałby jednak zrzec się półrocznej pensji, jeśli chciałby odejść już teraz, co może być problematyczne.

Najprawdopodobniej były gracz m.in. Manchesteru United odejdzie z Camp Nou latem na zasadzie wolnego transferu. Nie jest to jednak pewne i obecny wicemistrz Hiszpanii na pewno będzie próbował rozwiązać tę sprawę jeszcze w tym miesiącu.

Depay przez większość sezonu walczył z kontuzją, lecz nawet w dobrym zdrowiu, nie może liczyć na regularną grę. Jego docelową rolą jest bycie zmiennikiem fantastycznie spisującego się Roberta Lewandowskiego, ale może on także występować na innych pozycjach w ofensywie.

86-krotny reprezentant „Oranje” wzbudza zainteresowanie wielu europejskich drużyn. Mowa tutaj o takich markach jak Chelsea, Arsenal, AS Roma czy Juventus.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE