„Said Hamulić odejdzie ze Stali Mielec”. Smutne wieści dla fanów z Podkarpacia

Data:

Nie ma dobrych wieści dla fanów jedynego klubu z Podkarpacia występującego w PKO BP Ekstraklasie. Jak się bowiem okazuje, już wkrótce Said Hamulić ma odejść z PGE FKS Stali Mielec. O topowego napastnika biało-niebieskich mają upominać się naprawdę solidne, europejskie marki.

Bośniacko-holenderski napastnik dosłownie zachwycał w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy. Zdobył 9 goli dla ekipy biało-niebieskich, choć jego dorobek strzelecki mógł być jeszcze bardziej okazały. Przed sezonem wielu kpiło z decyzji trenera Adama Majewskiego, który sprowadzał niemal za darmo anonimowego wówczas napastnika z ligi litewskiej. 

Szybko jednak okazało się, że Hamilić to niebywały talent – z jakichś przyczyn odrzucony przez holenderski system szkoleniowy. Z Litwy trafił do Mielca, gdzie jesienią zachwycał i właściwie od pierwszego występu wyrastał na ulubieńca publiczności w mieście lotniczym. 

Hamulić odchodzi ze Stali Mielec? Najnowszy wywiad gasi nadzieje kibiców

Spekulacji na temat Saida Hamulicia mnożyło się w ostatnich tygodniach multum. Media informowały między innymi o tym, że napastnika Stali Mielec chce sprowadzić do siebie Celtic Glasgow. Później wymieniano nazwy kolejnych zachodnich klubów – TUTAJ

Jak się okazuje, szkocki gigant nie jest jedynym zagranicznym klubem, który chciałby wzmocnić swoja kadrę zabójczo skutecznym snajperem z Mielca. 

Zaledwie wczoraj cytowaliśmy bowiem słowa prezesa mieleckiego klubu, który przyznał w rozmowie z lokalnym portalem hej.mielec.pl, że Said Hamulić budzi spore zainteresowanie nie tylko na Wyspach Brytyjskich. Mieli pytać o niego również Francuzi, ale ich oferta nie była na tyle satysfakcjonująca, by przy Solskiego 1 powiedziano „tak”. 

– Said jest rozchwytywany w Europie. Codziennie negocjujemy jego transfer, nawet dziś odmówiłem klubowi z Francji – powiedział prezes PGE FKS Stali Mielec, Jacek Klimek, w rozmowie z portalem hej.mielec.pl. Przypomnijmy, że zaledwie rok temu mielecka Stal tonęła w długach i potrzebowała pomocy kibiców. Dziś sytuacja w Klubie jest już znacznie bardziej stabilna. Włodarze klubu mogą zatem pozwolić sobie na twarde negocjacje. Tym bardziej, że na pierwszy rzut oka widać, iż doskonała dyspozycja Hamulicia to nie wynik przypadku. 

Redakcja Brameczki.pl poleca:

  1. Urlop? Nic z tych rzeczy. Szymon Marciniak poprowadzi kolejny hitowy mecz!
  2. Co za zwrot! Roberto Martinez wciąż może objąć polską kadrę
  3. Wielkie pieniądze za napastnika z polskiej ekstraklasy! Stal Mielec się obłowi

WYBRANE DLA CIEBIE