Legia Warszawa z zaskakującym transferem. Kiedyś mówiłaby o nim cała Polska

Data:

Serwis legia.net podał zaskakującą informację. Okazuje się, że Legia Warszawa dokona niespodziewanego transferu zawodnika, który w przeszłości uznawany był za jednego z najbardziej utalentowanych graczy w kraju.

Informacja dotycząca transferu Legii Warszawa została opublikowana w serwisie legia.net. Jej autor, Marcin Szymczyk, powołuje się na wypowiedź szkoleniowca rezerw „Wojskowych”, który niedawno zapowiadał kilka wzmocnień dla występującej w trzeciej lidze „dwójki”.

– Chcemy wzmocnić rywalizację w drużynie 2-3 piłkarzami o jeszcze bogatszym bagażu doświadczeń od graczy pozyskanych latem – mówił niedawno Piotr Jacek, który prowadzi zespół drugiej Legii Warszawa.

Okazuje się, że jego zapowiedzi już niebawem się zmaterializują. Serwis legia.net donosi bowiem, że Legia dokona niespodziewanego transferu, a piłkarz dołączy właśnie do drużyny rezerw.

Mateusz Możdżeń trafi do Legii Warszawa. Zagra w trzecioligowych rezerwach

Jacek, trener „dwójki”, wspominał, że dobrze byłoby, aby zawodnicy, którzy dołączą do trzecioligowych rezerw Legii byli związani ze stolicą. Legia.net informuje, że Mateusz Możdżeń spełnia te kryteria.

Według naszych informacji, jednym z tych zawodników będzie 31-letni Mateusz Możdżeń – pisze Marcin Szymczyk.

Mateusz Możdżeń to wychowanek warszawskiego Ursusa, jednak kibice kojarzą go przede wszystkim z występów w Lechu Poznań. To w barwach tego zespołu pomocnik zdobył gola w meczu z Manchesterem City, który do dziś wspominany jest przy Bułgarskiej.

Po odejściu z Poznania, Możdżeń popadł w przeciętność. Występował m.in. w Koronie Kielce, a także, całkiem niedawno, w Widzewie Łódź. Obecnie pozostaje graczem Znicza Pruszków. Informacja o tym, że miałby wzmocnić rezerwy Legii świadczy o tym, iż 31-letni gracz, a więc piłkarz względnie młody, zanotował spory zjazd.

Nietrudno jednak domyślić się, co działoby się, gdyby „Wojskowi” sprowadzili pomocnika w jego „prime”. Wówczas mówiłaby o tym cała Polska… Dziś to wyłącznie fajna ciekawostka.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE