Polski klub musiał przerwać trening. Filmik mrozi krew w żyłach

Data:

Już od wielu lat Turcja jest najpopularniejszym kierunkiem, jeśli chodzi o zimowe zgrupowania polskich ligowców. W tym roku aż 16 na 18 klubów piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy poleciało na swoje zgrupowania do Turcji. Pogoda miała być pewna, ale jak przekonał się jeden z klubów, wcale tak nie musi być.

W Turcji nasze kluby przeważnie wybierają się do Belek, mniej drużyn do Antalyi, a jeszcze mniej będzie przygotowywało się w Side. Tak jak napisaliśmy wyżej zdecydowana większość ekstraklasowiczów postanowiła wybrać właśnie ten kraj. Tylko Piast Gliwice i Lech Poznań wyłamały się z tego kierunku. Ten pierwszy wybrał się do Hiszpanii, zaś ten drugi trenuje w w Zjednoczonych Emirach Arabskich.

Wygląda jednak na to, że pogoda w Polsce jest obecnie mniej kapryśna, niż w Turcji. No może oczywiście pomijając temperaturę. Jeden z klubów musiał nawet odwołać trening. To Stal Mielec, która w swoich social mediach wrzuciła filmik obrazujący, jaka aura obecnie towarzyszy temu zespołowi.

– Jak widać dzisiejsze warunki pogodowe nie były dla nas sprzyjające, dlatego sztab zdecydował, aby trening odbyć na basenie – przekazali mielczanie na swoim Twitterze.

Pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy w 2023 roku odbędzie się 27 stycznia. W meczu otwierającym rundę wiosenną Miedź Legnica zagra z Radomiakiem Radom.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE