Ekstraklasa traci najlepszego strzelca! Napastnik sprzedany

Data:

Said Hamulić zmieni klub i odejdzie ze Stali Mielec. Taką informację podał Piotr Koźmiński z serwis WP Sportowe Fakty.

O tym, że Said Hamulić zmieni klub mówiło się od kilku miesięcy. Napastnik Stali Mielec wszedł bowiem do polskiej ekstraklasy z przytupem i zdobył dziewięć bramek w rundzie jesiennej zostając najlepszym strzelcem ligi.

Wśród klubów, które chciały pozyskać Bośniaka z holenderskim paszportem były m.in. ekipy z Serie A, ale również Celtic Glasgow, a także drużyny z MLS. Na ostatniej prostej do gry włączył się jednak także inny zespół.

I – jak podaje Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty – to on wygrał walkę o napastnika mieleckiej Stali. Kluby miały się dogadać, a piłkarz będzie kosztował ponad 2 miliony euro.

Said Hamulić przeniesie się do Ligue 1

Hamulić trafi do Francji i zgodnie z tym, co wcześniej wieszczyły media, przeniesie się do klubu Toulouse FC. W przeszłości z polskiej ekstraklasy do tej drużyny trafił Dominik Furman, jednak nie zdołał się przebić. Być może w przypadku Hamulicia będzie inaczej.

Toulouse FC to typowy ligowy średniak. Nie grozi mu ani spadek, ani walka o najwyższe laury. Na ten moment zespół plasuje się na 12 miejscu w ligowej tabeli zachowując bezpieczny dystans do strefy spadkowej.

Czy Hamulić poradzie sobie we Francji? Jesteśmy dobrej myśli. Piłkarz udowodnił bowiem, że ma w sobie to „coś”, a pewności siebie na pewno mu nie zabraknie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE