Josue może odejść z Legii już zimą. Jest chętny na Portugalczyka

Data:

Josue może odejść z Legii już zimą. Taką informację podał dziennikarz serwisu Meczyki.pl Samuel Szczygielski.

Josue to kapitan i jeden z najlepszych zawodników warszawskiej Legii. Piłkarz początkowo nie prezentował się najlepiej, jednak z czasem wyrósł na czołowego gracza „Wojskowych”. Wiele jednak wskazuje na to, że piłkarz niebawem opuści stolicę.

Kontrakt Portugalczyka wygasa bowiem wraz z końcem czerwca bieżącego roku. Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Legii Warszawa, przyznawał niedawno, że Josue podjął rozmowy z klubem, jednak oczekiwał kwoty, na którą „Wojskowi” zgodzić się nie mogli.

Oznacza to, że umowa raczej nie zostanie przedłużona, a piłkarz opuści Warszawę. Teraz nowe informacje w całej sprawie podaje dziennikarz Samuel Szczygielski, który podaje, iż jeden klub jest gotowy wykupić Portugalczyka z Legii już zimą.

Josue odejdzie z Legii zimą?

Szczygielski informuje, że z jego źródeł wynika, iż wokół Josue „kręci się jeden klub”. – Z naszych informacji wynika, że wokół piłkarza kręci się klub, który zastanawia się, czy nie zapłacić Legii i transferu dokonać już w zimowym okienku transferowym – czytamy.

Dziennikarz uważa, że w sytuacji, gdyby oferta była korzystna, Legia Warszawa byłaby skłonna ją przyjąć. Z racji tego, że kontrakt Josue wygasa z końcem czerwca, wspomniany klub nie będzie jednak zapewne chciał mocno windować ceny i – jeżeli „Wojskowi” się nie zgodzą – poczeka do lata.

Szczygielski nie wskazuje, o który klub chodzi. Nie mówi także, w jakiej lidze występuje.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE