Leśnodorski wyśmiał doniesienia o tym, że będzie prezesem Rakowa. „Nie stać cię”

Data:

Bogusław Leśnodorski zostanie prezesem Rakowa Częstochowa? Takie informacje od rana podawały ogólnopolskie media. Podgrzał to sam klub informują, że nowego prezesa poznamy już w środę na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. W tym samym czasie były sternik Legii odniósł się do tych rewelacji.

Raków Częstochowa, lider PKO BP Ekstraklasy, wymienia prezesa. Wcześniej, przez ponad rok, tę funkcję pełnił Adam Krawczak, ale pod koniec 2022 roku działacz złożył wypowiedzenie, gdyż zdecydował się podjąć nowe wyzwanie. Jak wyjaśnił w rozmowie z Przeglądem Sportowym, od początku marca będzie zarządzał organizacją międzynarodową Drift Masters European Championship.

– To bardzo ciekawy projekt z ogromnym potencjałem na globalny rozwój. Nie ukrywam, że to była trudna decyzja, gdyż bardzo zżyłem się z Rakowem – dodał.

Jego kadencja potrwa jeszcze do końca lutego, ale wcześniej bo już jutro (22 lutego) poznamy nazwisko jego następcy. Według informacji mediów, ma to być były sternik Legii Warszawa – Bogusław Leśnodorski. Ten jednak wszystkiemu zaprzeczył na swoim twitterze.

Bogusław Leśnodorski w swoim wpisie oznaczył właściciela Rakowa – Michała Świerczewskiego – i napisał „Nie stać cię”. Co ciekawe, Świerczewski odniósł się do tego wpisu i odpisał: zobaczymy jutro.

W środę, 22 lutego o godzinie 12:00 odbędzie się konferencja prasowa, podczas której przedstawiony zostanie nowy prezes zarządu Rakowa Częstochowa.

Przeczytaj również: 

  1. To już prawdziwy szpital! Kolejny reprezentant Polski kontuzjowany i nie zagra z Czechami
  2. Paulo Sousa miał duże nadzieje związane z Piątkiem. Teraz powiedział to zdanie

WYBRANE DLA CIEBIE