To, co zrobił Podolski przejdzie do historii. Kibice przecierali oczy ze zdumienia [WIDEO]

Data:

Lukas Podolski zdobył fantastycznego gola w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin. M.in. dzięki jego trafieniu Górnik Zabrze wywiózł z Pomorza trzy punkty.

O tym, co zrobił Lukas Podolski kibice będą opowiadać latami. Napastnik Górnika Zabrze zdobył bowiem fantastycznego gola w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin. Zanotował trafienie przy rezultacie 3-1 dla swojego zespołu, jednak bramka była wyjątkowej, jeśli nie wręcz fenomenalnej urody.

„Poldi” w 74. minucie spotkania przyjął piłkę na swojej połowie. Dostrzegł jednak, że wysunięty dość daleko jest bramkarz Pogoni Szczecin. Postanowił więc zaryzykować i uderzył piłkę na bramkę „Portowców”.

Ku zaskoczeniu kibiców, ale i zapewne samego Podolskiego futbolówka zaczęła zmierza w stronę bramki Szczecinian i wreszcie… wpadła za kołnierz Bartosza Klebaniuka.

Podolski z fenomenalnym golem przeciwko Pogoni

Dzięki trafieniu Podolskiego Górnik Zabrze zanotował czwarte trafienie w meczu, podczas gdy Pogoń zdobyła zaledwie jednego gola. To prawdziwa deklasacja, a dodatkowo upokorzenie bramkarza „Portowców”, który pozwolił sobie na wyjście z bramki i został błyskawicznie skarcony przez byłego reprezentanta Niemiec.

Mecz zakończył się triumfem Górnika Zabrze, który wywiózł z zawsze trudnego terenu w Szczecinie trzy punkty. Dzięki zwycięstwu Górnik umocnił się w środkowej części tabeli i raczej bliżej mu „do góry” niż do strefy spadkowej.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.