Kosmiczna stawka! Tyle dostanie Mariusz Pudzianowski za hitową walkę w KSW

Data:

Już tylko dwa dni pozostały do wielkiego hitu w KSW. Podczas gali opatrzonej numerem „77” dojdzie do starcia dwóch legend największej i najsłynniejszej polskiej organizacji – Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Chalidowa. Ma to również być najdroższa walka w historii polskiego MMA.

Nie ma dwóch innych wojowników, którzy w podobnym stopniu przyczynili się do popularyzacji MMA w Polsce. To od pierwszej walki Mariusza Pudzianowskiego rozpoczęła się wielka ekspansja KSW najpierw w Polsce, a następnie już w zasięgu całej Europy. Od początku drugą gwiazdą organizacji był pochodzący z Czeczenii – Mamed Chalidow.

Teraz, po ponad trzynastu latach od debiutu Mariusza Pudzianowskiego w MMA, dojdzie do starcia obu wojowników. Od razu pojawiły się informacje, że tak hitowa walka, która spotyka się przecież z wielkim zainteresowaniem, będzie również wielkim sukcesem finansowym. Najpierw KSW musi jednak zainwestować. Jak informują media, chodzi o miliony złotych.

– Mogę tylko potwierdzić, że jest to na pewno najdroższa walka w historii europejskiego MMA – stwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW. Kwot jednak nie ujawnił.

Do kwot dotarł za to „Super Express”. Z ich informacji dziennika wynika, że Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow zarobią za ten pojedynek w sumie ponad 3 miliony złotych. Ogromna kwota!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

 

WYBRANE DLA CIEBIE