Piękna piłkarka przerzuciła się na MMA. Jej zdjęcia sprawią, że zrobi ci się gorąco

Data:

Wiktoria Jaroniewska przebojem wdarła się do świata freak fightów. Zawodniczka piłki ręcznej od tego roku walczy w FAME MMA i ma na swoim koncie już dwie wygrane. Ostatnio pokonała popularną influencerkę – Martirenti.

Wiktoria Jaroniewska wywodzi się z piłki ręcznej. Wiktoria Jaroniewska to piłkarka ręczna UKS Dziewiątki Legnica, gdzie występuje na pozycji skrzydłowej. Do dziś piłka ręczna jest dla niej bardzo ważna. Wystąpiła ostatnio nawet w charytatywnym „Super Meczu” piłki ręcznej, który rozgrywany był przed klasykiem polskiej ligi: Orlen Wisła Płock – Łomża Vive Kielce.

Ostatnio większe sukcesy odnosi jednak w MMA. Wiosną 2022 roku została zakontraktowana przez FAME MMA i w pierwszej walce bez żadnych problemów poradziła sobie z „Laluną”

Wydawało się, że jesienią czeka ją poważniejsze wyzwanie. Marta „MartiRenti” Rentel wydawała się dużo mocniejszą przeciwniczką. Raz, że była już doświadczona w MMA, a dwa, że od kilku lat trenuje na siłowni. Okazało się jednak, że Jaroniewska znów była lepsza. Wygrała w drugiej rundzie przez TKO. Teraz piłkarka ręczna marzy o pojedynku z Zusje albo z Martą Linkiewicz.

Walki w MMA to jednak tylko część jej działalności. Wiktoria Jaroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie jest wiele pięknych zdjęć.

WYBRANE DLA CIEBIE