Marcin Najman wywoła międzynarodowy skandal? Potężnie uderzył w Ukraińców

Data:

Marcin Najman nigdy nie gryzł się w język, ale tym razem naprawdę odpiął wrotki. W mocnych słowach wypowiedział się o tym, co ostatnio wydarzyło się na Ukrainie.

Marcin Najman ostro przygotowuje się do walki, którą stoczy pod koniec marca z Jackiem Murańskim. Obu panów od wielu miesięcy łączy potężny konflikt, który ma zostać wyjaśniony w oktagonie. „El Testosteron” zapowiedział nawet, że po tej walce „Stary Fragles” (tak nazywa Murańskiego) będzie musiał „wypier… z internetu”.

Nie oznacza to jednak, że Najman, skoncentrowany na przygotowaniach, zrezygnował ze swojej aktywności w sieci. Wręcz przeciwnie, zawodnik federacji High League stara się codziennie dodawać nowe treści na swoje profile w social mediach. Nie zaniedbuje także kanału na YouTube, gdzie ostatnio dodał mocny film.

Marcin Najman uderza w Ukraińców

Skrytykował w nim postawę Ukraińców. W poniedziałek ukraiński parlament zacytował Banderę na swoim profilu na Twitterze, oświadczając, że „całkowite i ostateczne zwycięstwo ukraińskiego nacjonalizmu nastąpi, gdy Imperium Rosyjskie przestanie istnieć”.

Do tego odniósł się Marcin Najman. – Jego (Bandery – przyp. red.) bandy wymordowały prawie wszystkich Polaków zamieszkałych na Wołyniu w 1943 roku. Tam się tylko nieliczni uratowali. Teraz ten człowiek uważany jest za bohatera, tak stwierdził ukraiński parlament – grzmi w swoim wideo Marcin Najman.

– My, jako Polacy, musimy umieć pierdolnąć pięścią w stół i powiedzieć: dość tego! – dodał.

Całe wideo z wypowiedzią Najmana poniżej.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE