Cezary Kucharski atakuje Annę Lewandowską. „Kłamie i fałszywie pomawia”. Mecenas „Lewego” reaguje!

Data:

Mamy kolejny rozdział głośnego konfliktu na linii Cezary Kucharski – Robert Lewandowski. Tym razem były menedżer najlepszego polskiego piłkarza postanowił zaatakować jego żonę. Padły słowa o „kłamstwach” i „fałszywym pomawianiu”. Zareagował już prawnik „Lewego”.

To najgłośniejsze rozstanie w polskim sporcie ostatnich lat. Cezary Kucharski, który towarzyszył Robertowi Lewandowskiemu od pierwszych lat jego profesjonalnej kariery, pilotował transfery do Borussii Dortmund i Bayernu Monachium, już do kilku lat z nim nie współpracuje. Panowie rozstali się w na tyle złych relacjach, że obecnie toczą ze sobą batalię sądową.

Z racji tego, że menedżer jest aktywny w mediach społecznościowych, zdarza mu się komentować poczynania Roberta Lewandowskiego. Teraz postanowił jednak wbić szpilkę jego żonie – Annie. Opublikował na Twitterze wpis, w którym podsumował zachowanie żony zawodnika „Dumy Katalonii”.

– Anna Lewandowska pojawiła się mi na timeline TT…. ach te algorytmy. Uśmiechnięta więc już wszystko u niej dobrze, ten szczękościsk minął. Ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze. Bo ma też drugie oblicze-jak walczy o pieniądze wtedy kłamie i fałszywie pomawia – napisał Cezary Kucharski.

Anna Lewandowska „kłamie i fałszywie pomawia”?

Poniżej prezentujemy cały wpis. Tak opisał to Cezary Kucharski.

Do tych słów odniósł się już mecenas Roberta Lewandowskiego. O komentarz poprosił go portal Pudelek.pl. Pan prof. Tomasz Siemiątkowski powiedział: – Pan Cezary Kucharski jest oskarżony o szantaż i ujawnianie poufnych informacji, a oskarżenie to poparte jest niezbitymi dowodami. Swoje porażki na drodze prawnej rekompensuje sobie publicznymi wypowiedziami, w których nie pierwszy raz pomawia oraz obraża Roberta i Annę Lewandowskich.

– Czytam te wypowiedzi ze smutkiem i zażenowaniem. Traktuję je jako próbę odwrócenia uwagi od druzgocących dla Pana Kucharskiego faktów i desperacką próbę obrony, pozbawioną nie tylko argumentów, ale też jakiejkolwiek klasy. Z uwagi na toczący się proces i zobowiązanie do tajemnicy, nie będę jednak tego szerzej komentował. Zwracam jedynie uwagę, że wybiórczo ujawniając tajemnice śledztwa, Pan Kucharski dalej brnie w nielegalne działania – dodał.

WYBRANE DLA CIEBIE