Igor Sypniewski nie żyje. To były reprezentant Polski

Data:

Igor Sypniewski, były piłkarz m.in. Wisły Kraków czy ŁKS-u Łódź, nie żyje. Sportowiec od wielu lat zmagał się z chorobą alkoholową.

W nocy z czwartku na piątek zmarł Igor Sypniewski. Były piłkarz miał 47-lat i od wielu lat zmagał się z chorobą alkoholową. Tę dramatyczną informację przekazali „Dziennikowi Łódzkiemu” były prezes ŁKS-u Marek Łopiński oraz kustosz pamięci ŁKS Jacek Bogusiak.

Igor Sypniewski był jednym z najlepiej zapowiadających się polskich piłkarzy. Występował m.in. w Panathinaikosie Ateny, a także OFI Kreta, Wisły Kraków czy szwedzkiego Malmoe. Karierę piłkarską rozpoczął w ŁKS-ie Łódź, w którym występował także na późniejszym etapie swojej kariery.

Niestety, karierę Sypniewskiego przerwała choroba alkoholowa, która co jakiś czas dawała o sobie znać. Piłkarz trafił nawet do zakładu karnego. W ostatnich latach było o nim coraz ciszej, jednak kibice na forach internetowych opisywali, że sytuacja „Sypka” nie należy do najłatwiejszych.

Igor Sypniewski nie żyje. Komentarze

Śmierć Igora Sypniewskiego wywołała falę komentarzy w mediach społecznościowych. – Nie żyje Igor Sypniewski (47 lat). Jeden z największych talentów polskiej piłki. Alkoholizm, depresja. Szkoda faceta – napisał na swoim profilu społecznościowym dziennikarz Marcin Dobski.

Nie żyje Igor Sypniewski. Kawał piłkarza był, ale w życiu zakiwał się na dobre. 47 lat, młody facet – skomentował Michał Kołodziejczyk z Canal+Sport.

Igor Sypniewski nie żyje. Bardzo smutna wiadomość. Tym bardziej smutna jak wielki to był talent i jak bardzo zmarnował sobie życie. Zwykły chłopak z Kozin. Nie zagra już żadnego meczu – napisał Piotr Borowski z TVN24.

WYBRANE DLA CIEBIE