Kolejny program znika z Kanału Sportowego. „Nadawać będziemy na naszych warunkach”

Data:

Kolejne zmiany w Kanale Sportowym. Wygląda na to, że odejście z tego projektu Krzysztofa Stanowskiego podziałało jak domino i z ramówki zaczynają znikać kolejne programy. Informowaliśmy już o zdjęciu programu „Mazurek & Stanowski”, a teraz przyszedł czas na kolejny. Tym razem, typowo piłkarski.

Od kilku tygodni trwa prawdziwa rewolucja w najpopularniejszym projekcie sportowym na polskim YouTube. Wszystko bowiem zaczęło się od odejścia Krzysztofa Stanowskiego. Chwilę później z Kanału Sportowego odszedł także Robert Mazurek, który ze Stanowskim wspólnie tworzył autorski program. Jak się miało okazać, to nie koniec.

Teraz z ramówki Kanału Sportowego zniknął program „Weszłopolscy”. Był to jeden z najdłużej nadawanych tam programów – swoją premierę miał latem 2020 roku. Był to magazyn ligi polskiej, który ukazywał się w poniedziałki w trakcie trwania sezonu PKO BP Ekstraklasy. Wcześniej program nadawany był w formie audio w nieistniejącym już radiu internetowym Weszło FM.

Oświadczenie w tej sprawie wydał Jakub Białek. To jeden z twórców programu. Ze swojej strony w imieniu całej ekipy bardzo dziękuję Kanałowi Sportowemu za te trzy lata – wszystkim wydawcom, realizatorom, grafikom, makijażystkom, każdemu, kto pomagał nam z tylnego siedzenia – napisał Białek.

Jak przyznał dziennikarz, program wróci, ale już w innym kanale na YouTube. – Oczywiście będziemy nadawać dalej – na naszych warunkach w WeszłoTV. Kiedy? Damy znać. Potrzebujemy chwili na przygotowanie się. Odświeżymy program i nadamy mu nowe życie.

Program „Weszłopolscy” został zastąpiony już nowym magazynem ligowym o nazwie „Liga PL”, którego premiera miała miejsce w ostatni poniedziałek.

https://www.youtube.com/watch?v=OvQtG4O1cgY

WYBRANE DLA CIEBIE