Były gwiazdor FAME MMA znalazł się w tragicznej sytuacji. Prosi o wsparcie!

Data:

Były gwiazdor FAME MMA znalazł się w tragicznej sytuacji. Jeszcze niedawno temu toczył walkę wieczoru na jednej z największych gali tej organizacji, a dziś musi zakładać zbiórkę. Prosi o pieniądze na rehabilitację.

Bonus BGC był jedną z największych gwiazd organizacji FAME MMA na początku jej działalności. Piotr Witczak (bo tak naprawdę nazywa się Bonus BGC) toczył walki na drugiej, trzeciej i piątej gali tej największej w Polsce freakfightowej organizacji. Podczas gali numer 5, która w październiku 2019 roku odbyła się w Ergo Arenie, przegrał w walce wieczoru z Marcinem Najmanem.

Po tej walce niespodziewanie odszedł z FAME MMA. Odszedł mimo, że cała gala odniosła niezwykły, spektakularny sukces, a on przecież był jej głównym bohaterem. On jednak twierdził, że czas na sportowe wyzwania. Miał zawalczyć na gali Gladiator, ale ta została odwołana z powodu wybuchu pandemii koronawirusa.

W kolejnych latach Bonus BGC walczył na galach: High League, MMA VIP oraz PunchDown. Niestety dla niego, pojedynki zwykle przegrywał. Kibice jednak go lubili i mocno mu kibicowali. Tym bardziej byli zaniepokojeni, gdy zaczęły się pojawiać informacje o jego problemach zdrowotnych.

W lutym Piotr Witczak napisał na Instagramie: – Zdrowie dla mnie jest najważniejsze, a kręgosłup nie pozwala dalej ćwiczyć zapasów. Wracam brać środki antydepresyjne, które utrzymują mnie przy życiu.

Niestety, teraz znów Bonus BGC znalazł się trudnej sytuacji. Jest ona na tyle zła, że postanowił założyć zbiórkę. – Zbieram pieniądze na start po wizycie w szpitalu. Zbieram na rehabilitację. Z góry dziękuje i jestem wdzięczny. Każda pomoc jest dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam serdecznie – napisał Bonus BGC. Poniżej zamieszczamy link do zbiórki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Witczak (@bonusbgc_official)

Zrzutka na rzecz Piotra Witczaka znajduje się TUTAJ.

WYBRANE DLA CIEBIE