Krzysztof Stanowski nie bawi się w dyplomację. Mocno odpowiedział znanemu dziennikarzowi

Data:

Krzysztof Stanowski musiał odpowiedzieć dziennikarzowi portalu gazeta.pl na zarzut o niewystarczającą ilość kobiet w jego nowym projekcie. Szef „Kanału Zero” odpowiedział bardzo szybko i dobitnie. Bowiem odpowiedź była mocna. 

Z Krzysztofem Stanowskim nie można się nudzić. Dziennikarz lada dzień wystartuje ze swoim nowym projektem – „Kanałem Zero” – i co zrozumiałe, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Odpowiada też na sporo zarzutów, ponieważ nie wszyscy są fanami jego i jego nowego projektu.

O sprawie poinformował portal wawapress.pl. – Tym razem na ring ze Stanowskim postanowił wejść Rafał Madajczak, naczelny serwisu gazety.pl. Mężczyzna wyprowadził cios, zwracając uwagę na niewielką liczbę kobiet, którą zatrudnia Stanowski w nowym projekcie. Szybko doczekał się brutalnej kontry ze strony prześmiewczego dziennikarza – czytamy na stronie www.wawapress.pl.

„Kanał Prawie Zero (Kobiet)” – napisał Madajczak na platformie X, udostępniając jednocześnie posta o nowych pracownikach Stanowskiego.

Na takie oskarżenie szybko zareagował Krzysztof Stanowski. Oczywiście w swoim stylu, mocno odgryzając się swojemu adwersarzowi. – Kobiet w naszej redakcji jest wiele i co najważniejsze, z uwagi na brak zachowań niestosownych, wszystkie czują się komfortowo. Pozdrawiam całą Agorę – odpowiedział Krzysztof Stanowski.

Przypomnijmy, że w styczniu Marcin Kącki, dziennikarz, reportażysta i autor książek, opisał na łamach „Gazety Wyborczej” swoją mroczną przeszłość, w tym złe traktowanie kobiet, jakiego dopuszczał się przez lata. Nie ujawnił jednak dokładnie, na czym ono polegało.

Kanał Zero ma wystartować 1 lutego. Pierwszym programem, który ma zostać wyemitowany na jego antenie, będzie wywiad z Przemysława Rudzkiego z Krzysztofem Stanowskim.

WYBRANE DLA CIEBIE