Szok! Klub z polskiej czwartej ligi pojedzie na zagraniczne zgrupowanie

Data:

Dosyć niespodziewana informacja nadeszła z województwa podkarpackiego. Otóż okazuje się, że jeden z tamtejszych klubów czwartoligowych uda się na zagraniczne zgrupowanie do Hiszpanii.

Czwartoligowy klub z Podkarpacia – Karpaty Krosno – poinformowały na swoim profilu facebookowym, że pojedzie na zagraniczne przygotowania. Ekipa z Krosna na miejsce zgrupowania wybrała Hiszpanię, a dokładnie w miejscowości Parc De Calella.

– W hiszpańskim kompleksie sportowym, zlokalizowanym w miejscowości Parc De Calella podopieczni trenera Dariusza Liany spędzą tydzień czasu korzystając przy tym z całego hotelowego zaplecza umożliwiającego trening w topowych jak na tą porę roku warunkach – informują Karpaty za pośrednictwem swojego profilu facebookowego.

Karpaty Krosno w Hiszpanii przygotowywać się będą przez tydzień. Obóz potrwa od 16 do 23 stycznia. – Warto dodać, że to ogromne przedsięwzięcie nie miało by racji bytu bez ogromnego zaangażowania naszego Prezesa, sztabu szkoleniowego oraz samych zawodników – podkreśla klub na swoim profilu na Facebooku.

Karpaty Krosno to lider podkarpackiej czwartej ligi. Podopieczni trenera Dariusza Liany wygrali jesienią 13 spotkań, 3 zremisowali i tylko raz przegrali. Na drugim w tabeli Cosmosem Nowotaniec mają jednak tylko jeden punkt przewagi.

WYBRANE DLA CIEBIE