Jacek Góralski zdobył swojego pierwszego gola w Wieczystej! I to jakiego! [WIDEO]

Data:

Przypomniał o sobie Jacek Góralski. Były reprezentant Polski, choć on sam cały czas zgłasza akces do gry, zdobył swojego pierwszego gola w barwach Wieczystej Kraków. I to jakiego! Najpierw drybling, a następnie ładne uderzenie na bramkę. Zobaczcie sami. Wideo zamieszczamy poniżej.

To był na pewno niemały szok. Jacek Góralski, który jeszcze w ubiegłym sezonie był w kadrze VFL Bochum, klubu z 1.Bundesligi, latem skorzystał z oferty trzecioligowej Wieczystej Kraków. Chyba jeszcze większym szokiem było to, że zawodnik cały czas utrzymywał gotowość do gry w reprezentacji Polski.

Jacek Góralski idealnie za to wpisywał się w ambicje klubu ze stolicy Małopolski. Wieczysta od kilku lat ściąga głośne nazwiska, jak Sławomir Peszko, Radosław Majewski czy Michał Pazdan. Mimo to, drużynie nie udało się awansować w ubiegłym sezonie do drugiej ligi, przegrywając awans ze Stalą Stalowa Wola.

W tym sezonie ma być już sukces. Podopieczni trenera Sławomira Peszko mają serię pięciu zwycięstw z rzędu i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli z trzema punktami przewagi nad Avią Świdnik.

W ostatniej kolejce Wieczysta Kraków wysoko pokonała u siebie Star Starachowice 5:1. Jedną z bramek zdobył Jacek Góralski. Była to bramka bardzo ważna, bo na 2:1, a dodatkowo zdobyta kilkadziesiąt sekund po tym, jak drużyna ze Starachowic wyrównała stan meczu.

Gol był bardzo ładny. Jacek Góralski bowiem najpierw dostał podanie w pole karne, a następnie dryblingiem ograł dwóch przeciwników. Następnie uderzył bardzo ładnie, w kierunku dalszego słupka bramki.

W ostatniej tegorocznej kolejce III ligi Grupy IV Wieczysta Kraków zagra u siebie z ostatnimi w tabeli Karpatami Krosno.

WYBRANE DLA CIEBIE