Ale urwał! Grzegorz Krychowiak zdobył gola kolejki w Arabii Saudyjskiej [WIDEO]

Data:

Grzegorz Krychowiak przypomniał o sobie. Reprezentant Polski, który niegdyś słynął z pięknych goli z dystansu, znów popisał się fantastycznym uderzeniem. Jego trafnie dało Abha Cub remis w meczu z Al-Hazem SC.

Grzegorz Krychowiak już drugi sezon występuje w lidze Arabii Saudyjskiej. W ubiegłych rozgrywkach reprezentował barwy Al-Shabab, a od lata tego roku jest zawodnikiem Abha Club. Ściągał go tam Czesław Michniewicz, który na początku sezonu był trenerem Abha Club, ale 1 października władze klubu rozstały się z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Po zmianie trenera początkowo Abha zaczęła osiągać lepsze wyniki, ale ostatnio znów wpadła w poważny dołek. Dość powiedzieć, że ostatnie zwycięstwo tego zespołu datowane jest na 4 listopada.

Od tego czasu Abha zaliczyła pięć porażek z rzędu, aż w końcu w czwartek udało się zremisować 1:1 z Al-Hazem SC. Gola dającego remis w pięknym stulu zdobył Grzegorz Krychowiak. – Z jednej strony szkoda straconych punktów, z drugiej brawa dla drużyny za wyrównanie i walkę do końca – napisał na swoim profilu na Facebooku Polak.

Pięknego gola możecie zobaczyć na wideo, które zamieszczamy poniżej. Naprawdę warto je zobaczyć. To będzie prawdopodobnie bramka kolejki Saudi Pro League.

Dla Abhy Club Grzegorza Krychowiaka był to pierwszy zdobyty punkt od pięciu ligowych kolejek. Nie dziwi więc fakt, że ekipa Polaka zajmuje 16.miejsce (pierwsze spadkowe) w Saudi Pro League.

WYBRANE DLA CIEBIE