W samo okienko! Adam Buksa pięknym golem pożegnał się z Turcją [WIDEO]

Data:

Pożegnania nadszedł czas. Adam Buksa po jednym sezonie postanowił odejść z tureckiego Antalyasporu, w którym występował od lata ubiegłego roku. Ze swoim dotychczasowym klubem pożegnał się całkiem ładną bramką. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Transfer do Turcji był dobrą decyzją. Równo rok temu Adam Buksa kończył swój debiutancki sezon w RC Lens w minorowym nastroju. Głównie przez kontuzję stracił bardzo dużo czasu, a gdy wrócił do zdrowia, to nie cieszył się uznaniem trenera francuskiej drużyny. W Ligue 1 zagrał zaledwie w ośmiu spotkaniach, a jego licznik bramek i asyst wskazywał okrągłe 0.

Nic więc dziwnego, że zdecydował się na wypożyczenie. Tak wylądował w tureckim Antalyasporze, gdzie niemal od początku stał się gwiazdą i pewniakiem w ataku zespołu. Nic dziwnego, ponieważ cały sezon Adam Buksa zakończył tam z 16 bramkami i 2 asystami.

Ostatnią z bramek zdobył w ten piątek. Było to wyrównujące (na 1:1) trafienie z Alanyasporem. Adam Buksa trafił bowiem do siatki w 80. minucie. Reprezentant Polski ładnie wyszedł w powietrze, piłkę głową trafił idealnie i umieścił ją niemal w samo okienko bramki przeciwników. Wszystko zobaczycie na poniższym wideo.

Jak się okazuje, to koniec jego przygody w tureckim Antalyasporze. Adam Buksa bowiem ogłosił dziś na swoim profilu na Instagramie, że odchodzi z klubu.

– Kampania 2023/2024 dobiegła końca, podobnie jak mój czas w Antalyasporze. Dziękuje każdej osobie, która sprawiła, że czułem się mile widziany w tym pięknym mieście. Jestem dumny i wdzięczny, że miałem okazję nosić czerwono-białą koszulkę z numerem dziewiątym na plecach. Życzę wszystkiego najlepszego na przyszłość! – napisał Adam Buksa na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Buksa (@adambuksaa)

WYBRANE DLA CIEBIE