Mundial trwa, a Messi dogaduje się z nowym klubem. „The Times” podał jego nazwę

Data:

Leo Messi już niebawem może zmienić klub. Informacje w tej sprawie podaje „The Times”, który wskazał również nazwę nowej drużyny Argentyńczyka.

Mundial trwa, Leo Messi strzela na nim gole, a teraz pojawiają się informacje ws. transferu Argentyńczyka. Okazuje się, że po turnieju gwiazdor ma podpisać umowę z nowym pracodawcą.

To dość zaskakują, ponieważ jeszcze niedawno Argentyńczyk o swoim pobycie w Paryżu mówił tak: „W tym momencie zdecydowanie wolę Paryż od Barcelony. Odkrywam to miasto i uważam, że jest po prostu wspaniałe”.

„The Times” podaje jednak informacje, zgodnie z którymi Messi ma zmienić barwy klubowe. Kierunek jest przewidywalny.

Messi ma związać się z nowym pracodawcą. Już po mundialu

„The Times” informuje, że Argentyńczyk właśnie finalizuje rozmowy z Interem Miami, czyli zespołem występującym w amerykańskiej MLS. Właścicielem Interu jest były angielski piłkarz David Beckham i to właśnie osoba byłego gwiazdora United miałaby być jednym z czynników, dla których Messi jest gotów przenieść się za ocean.

Jak informuje wspomniane wcześniej medium do podpisania kontraktu Messiego z Interem Miami ma dojść po zakończeniu mundialu w Katarze. Po zakończeniu Argentyńczyk ma natomiast definitywnie zmienić barwy klubowe. Wtedy wygasa bowiem jego kontrakt z PSG.

Będzie to kolejny piłkarz, który u schyłku swojej kariery przeniesie się do amerykańskiej MLS. Co ciekawe, mówi się, że po zakończeniu przygody w Barcelonie za ocean może przenieść się też Robert Lewandowski.

WYBRANE DLA CIEBIE