Szok! Justyna Kowalczyk straciła męża. Zginął w tragicznym wypadku

Data:

Kacper Tekieli zginął w tragicznym wypadku. To alpinista, polski wspinacz, a prywatnie mąż Justyny Kowalczyk. Jak podaje portal dts24.pl, do tragicznego wypadku doszło w Alpach. 

To olbrzymia tragedia. Jako pierwszy tę informację podał portal dts24.pl, a następnie została ona potwierdzona przez inne portale branżowe, zajmujące się tematyką alpinizmu i wspinaczek górskich.

Na początku maja Kacper Tekieli wyruszył w szwajcarskie Alpy. Tam zdobywał kolejne czterotysięczniki. – Relację ze swojej wyprawy pokazywał w mediach społecznościowych. 9 maja informował o wyprawie na Bishorn (4153 m), dwa dni później o Weissmies (4017 m) i Lagginhorn (4010 m). W weekend wspinacz pisał o zdobyciu Allalinhorn (4027 m), Strayhorn (4190 m) i Rimpfishhorn (4199 m) – przekazuje portal i.pl.

Tragiczną informację potwierdził także Jerzy Natkański dyrektor Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego. W rozmowie z Radiem Zet przekazał, że Kacper Tekieli zmarł w szwajcarskich Alpach. Zginął w lawinie.

Kacper Tekieli prywatnie był mężem Justyny Kowalczyk. Para pobrała się w drugiej połowie 2020 roku. Rok później na świat przyszedł ich synek, Hugo. Oboje towarzyszyli Kacprowi w górskich wyprawach, co Justyna Kowalczyk pokazywała w swoich mediach społecznościowych.

Kacper Tekieli, polski wspinacz zginął w lawinie w szwajcarskich Alpach.

WYBRANE DLA CIEBIE