W sobotę w Mielcu hit Ligi Centralnej! Handball Stal podejmie Anilanę Łódź

Data:

Koniec czekania, piłka ręczna wraca do mieleckiej hali. Po ponad miesiącu przerwy Handball Stal Mielec znów zagra w nowej Hali MOSiR, gdzie podejmie drużynę Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17.

Dla Handball Stali Mielec będzie to pierwszy mecz u siebie po ponad miesiącu przerwy. Podopieczni trenera Tomasza Sondeja wygrali wówczas z Siódemką Miedzią Legnica. Następnie mieliśmy maraton trzech wyjazdów – do Wielunia, Żukowa oraz Wągrowca, skąd mielczanie przywieźli komplet zwycięstw.

Przeciwnik Handball Stali zajmuje obecnie 13.miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Jędraszczyka zgromadzili do tej pory siedem punktów, na co składają się dwa zwycięstwa oraz jedna porażka po rzutach karnych. W poprzedniej kolejce zespół z Łodzi przegrał u siebie po rzutach karnych z Nielbą Wągrowiec.

Trener Tomasz Sondej spodziewa się trudnego spotkania. Szczególnie dlatego, że jego drużyna po raz ostatni w lidze grała cztery tygodnie temu. – Po tej dłuższej przerwie od gry musimy odpalić i pokazać u siebie to, co najlepiej potrafimy – mówi trener Tomasz Sondej przed sobotnim meczem z Anilaną Łódź.

Partnerem Dnia Meczowego jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu. Dziękujemy za wsparcie! Początek spotkania o godzinie 17 w nowej Hali MOSiR w Mielcu. Bilety dostępne będą kasie biletowej. Kasa otwarta zostanie na dwie godziny przed początkiem meczu. Zapraszamy!

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj