Kibice już wiedzą, w jakim kraju będzie grał Szczęsny! Polak kupił tam posiadłość

Data:

Gdzie będzie kontynuował karierę Wojciech Szczęsny po odejściu z Juventusu Turyn? Kibice już to wiedzą. Tropem ma być posiadłość, którą nabył golkiper reprezentacji Polski.

Coraz głośniej mówi się o potencjalnym transferze Wojciecha Szczęsnego. Popularny „Szczena” miałby odejść z Turynu w lecie. W klubie, zdaniem włoskich dziennikarzy, dojdzie do prawdziwej rewolucji, której pokłosiem jest obecna afera.

Dziennikarze spekulują, że Wojciech Szczęsny, którego kontrakt z Juventusem wygasa w czerwcu 2024 roku, może wrócić na Wyspy Brytyjskie. Wśród zainteresowanych klubów jest m.in. Newcastle United, które jest skłonne zapłacić za Polaka sowitą sumę.

Kibice twierdzą jednak, że Szczęsny wybierze inny kierunek. Tropem, który miałby na to wskazywać jest posiadłość, którą na początku 2022 roku nabył polski piłkarz.

Szczęsny będzie kontynuował karierę w tym kraju? Kupił tam nieruchomość

Kibice twierdzą, że Wojciech Szczęsny przeniesie się do Hiszpanii. Ich zdaniem ma na to wskazywać fakt, iż Polak na początku 2022 roku kupił w tym kraju posiadłość.

Na początku bieżącego roku okazało się również, że małżonkowie stali się właścicielami pięknej willi w Hiszpanii, a konkretnie w Marbelli. Z okien rozpościera się widok na Morze Śródziemne – pisał o tym niedawno serwis Onet.pl.

Do jakiego klubu mógłby dołączyć Szczęsny? W tym momencie nie wiadomo, jednak niewykluczone, że Polak znajduje się obecnie na liście życzeń np. FC Barcelony czy Sevilli FC. Być może Szczęsny mógłby związać się także z Atletico Madryt, gdzie rywalizowałby ze Słoweńcem Janem Oblakiem.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

  1. jak wymienicie wszystkie kluby z Anglii, Wloch, Hiszpanii, Francji, Niemiec i Portugalii, tudziez kluby z zatoki perskiej to NIEWYKLUCZONE , ze uda sie Wam trafic…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.