Szokująca informacja! „Lewy” odejdzie z Barcelony? „Nie są w stanie go zatrzymać”

Data:

Takiego newsa chyba nikt się nie spodziewał. Według informacji przekazanych przez hiszpańskiego dziennikarza, Robert Lewandowski w ostatnim czasie mógł otrzymać wiele ofert. Wśród tych ofert były również te z „egzotycznych lig”. Czy to oznacza, że napastnik reprezentacji Polski może odejść z FC Barcelony?

Robert Lewandowski trafił do FC Barcelony rok temu. Początek w Katalonii miał wymarzony – strzelał gola za golem, bił rekordy i był uwielbiany przez kibiców. Kryzys formy nastąpił po powrocie z mistrzostw świata.

W 2023 roku Robert Lewandowski zdobył tylko 10 bramek i często był krytykowany. Na koniec jednak udało mu się sięgnąć po koronę króla strzelców ligi hiszpańskiej, a jego drużyna zdobył mistrzostwo.

Czy możliwe jest więc, by polski napastnik opuścił drużynę FC Barcelona? Według hiszpańskich mediów coś może być na rzeczy.

Jak przekazał w mediach społecznościowych Enrico Canyellas, Robert Lewandowski miał otrzymać w ostatnich miesiącach kilka ofert z „egzotycznych lig”. Jednakże, jak nietrudno się domyślić, wszystkich finansowo przebijają przedstawiciele klubów z Arabii Saudyjskiej.

W Polsce informację tę przekazał portal portal 4m.pl, powołując się na wpis hiszpańskiego dziennikarza.

Hiszpańskie media grzmią o „bajecznej ofercie” dla polskiego snajpera. Choć nie padły konkretne kwoty, możemy tylko wyobrażać sobie liczbę zer zapisanych w takim kontrakcie. Publicyści w Katalonii nie wierzą, że Barcy uda się zatrzymać „Lewego”. Arabowie są bowiem skłonni zapłacić wręcz nieograniczone odstępne.

Jak podał cytowany publicysta, największe zainteresowanie sprowadzeniem do siebie Roberta Lewandowskiego wykazuje obecnie aktualny mistrz Arabii Saudyjskiej Al-Ittihad. To właśnie ten klub tego lata zakontraktował m.in. Karima Benzemę.

WYBRANE DLA CIEBIE