Szokujące słowa Neymara po meczu z Chorwacją! Kibice nie mogą w to uwierzyć

Data:

Neymar zabrał głos po porażce Brazylii z Chorwacją. Jego słowa są szokujące i z pewnością zaskoczyły kibiców na całym świecie.

Neymar zaliczył całkiem udany występ przeciwko Chorwacji. Zawodnik zdobył gola w pierwszej części dogrywki i wydawało się, że da to Brazylii awans do półfinału mundialu w Katarze. Niestety dla podopiecznych Tite Chorwaci nie zamierzali się poddawać.

W drugiej części dodatkowego czasu gry ładną akcję całego zespołu wykończył Petković, który posłał futbolówkę do bramki.

Co było dalej wszyscy wiemy. Seria rzutów karnych, w którym lepsi okazali się Chorwaci. Brazylia jedzie do domu. Po zakończonym meczu najbardziej załamanym graczem Canarinhos był Neymar, który udzielił szokującej wypowiedzi.

Neymar z szokującą wypowiedzią po meczu. Kibice nie mogą w to uwierzyć

Pomeczowa wypowiedź Neymara zszokowała kibiców. Szczególnie tych brazylijskich, ponieważ raczej mało kto spodziewał się, iż gwiazdor PSG postawi aż tak radykalną tezę.

Myślę, że to moje ostatnie mistrzostwa świata w karierze. Myślę tak, bo nie wiem, czy będę miał dość siły, żeby jeszcze grać – powiedział Brazylijczyk.

WYBRANE DLA CIEBIE