Wczoraj Neymar, dzisiaj Ronaldo. To zachowanie Portugalczyka przejdzie do historii [FOTO]

Data:

Reprezentacja Maroko pokonała Portugalię 1-0 i awansowała do półfinału mundialu w Katarze. Po meczu kamery skupiły się na postaci Cristiano Ronaldo i jego zachowaniu.

Maroko sprawiło kolejną sensację i po wyeliminowaniu reprezentacji Hiszpanii teraz na rozkładzie ma również Portugalię. Piłkarze z Afryki zwyciężyli 1-0 i zostali pierwszą reprezentacją z Czarnego Lądu, która awansowała do półfinału mistrzostw świata.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla Maroko Youssef En-Nesyri, który wykorzystał udane dośrodkowanie i posłał futbolówkę do bramki portugalskiej drużyny, która tego dnia uznawana była za faworyta ćwierćfinałowego spotkania.

W meczu od pierwszej minuty nie wystąpił Cristiano Ronaldo, jednak pojawił się na murawie po zmianie stron. Portugalski gwiazdor źle zniósł porażkę z Maroko, co uchwyciły telewizyjne kamery.

Ronaldo załamany po przegranej z Maroko

Telewizyjny kadr, na którym widać załamanego Cristiano Ronaldo opublikował na swoim profilu społecznościowym dziennikarz Michał Pol. – Łzy Cristiano Ronaldo. To były jego ostatnie chwile na mundialu – napisał Pol przypominając jednocześnie to, co w przypadku Portugalczyka nieuniknione.

Wymowne zdjęcie, na którym widać przeżywającego porażkę Ronaldo opublikował także oficjalny profil telewizji ESPN. Ten widok chwyta za serce.

WYBRANE DLA CIEBIE