Na mundialu powiedział „dzień dobry” całemu światu. Marokańczyk przebiera w ofertach!

Data:

Azzedine Ounahi, piłkarz reprezentacji Maroko, to jedno z objawień tegorocznego mundialu. Nie dziwi więc, że zawodnik może obecnie przebierać w ofertach.

Przed mundialem w Katarze Ounahi był dla przeciętnego kibica kompletnie anonimowy. Piłkarz występuje obecnie we francuskim Angers i gdyby nie turniej na Bliskim Wschodzie ten tekst zapewne nigdy by nie powstał.

Jednak dzięki fantastycznemu występowi reprezentacji Maroko, która awansowała do półfinału mundialu, a teraz zmierzy się z Chorwacją w meczu o brązowy medal, Ounahi wypłynął szersze, futbolowe wody.

Piłkarz, który występuje w środku pomocy, jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Bije się o niego kilka poważnych klubów i wykłada za Marokańczyka „kasę na stół” już podczas zimowego okienka transferowego.

Ounahi może przebierać w ofertach. Transfer już w zimie?

Media podają, że Azzedine Ounahi wpadł w oko skautom kilku klubów angielskiej Premier League. Trzy z nich są wyjątkowo zdeterminowane, by pozyskać Marokańczyka już w zimie.

Mowa m.in. o ekipie West Ham United, czyli zespole, w którym występuje obecnie Łukasz Fabiański. „Młoty”, jak podaje Daily Mail, są gotowe wyłożyć gotówkę na stół. Podobnie zresztą jak inne angielskie kluby, czyli Leicester City oraz Wolverhampton Wanderers.

Spekuluje się również Marokańczykiem zainteresowany może być Arsenal Londyn, ale również wielka FC Barcelona. W przypadku tego ostatniego klubu wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Nie zmienia to jednak faktu, że zapewne lada moment dowiemy się, gdzie swoją karierę kontynuował będzie pomocnik francuskiego Angers.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

 

WYBRANE DLA CIEBIE