Pomeczowe studio TVP Sport. Nagle do polskiego dziennikarza podszedł Marokańczyk [FOTO]

Data:

Do nietypowej sytuacji doszło podczas pomeczowego studia TVP Sport w Katarze. Do dziennikarza telewizji publicznej podszedł nagle kibic reprezentacji Maroko.

W meczu o trzecie miejsce, w którym zmierzyły się ze sobą reprezentacje Chorwacji i Maroko górą była ta pierwsza drużyna. Piłkarze z Europy zwyciężyli 2-1 po golach Gvardiola oraz Orsić. Jedyne trafienie dla Maroko zaliczył natomiast Dari.

Tegoroczny mundial transmituje telewizja TVP Sport, która dba o oprawę turniej. Po każdym ze spotkań możemy oglądać pomeczowe studia, a także rozmowy z ekspertami nadawane na żywo sprzed katarskich stadionów.

Analogiczna sytuacja miała miejsce po meczu Chorwacji z Maroko. Przed stadionem, na którym rozgrywane było spotkanie rozmowę przed kamerami prowadzili dziennikarz Aleksander Roj oraz ekspert Marcin Żewłakow.

Zabawna sytuacja po meczu Chorwacja-Maroko. Polski dziennikarz otrzymał prezent

Roj i Ekspert analizowali mecz Chorwacja-Maroko sprzed stadionu, a dookoła „kręcili się” kibice każdej z drużyn. W pewnym momencie do dziennikarza podszedł jeden z kibiców reprezentacji Maroko, który zarzucił na barki Roja flagę swojego państwa.

Roj próbował zachować powagę przed kamerami, jednak w pewnym momencie na jego twarzy pojawił się uśmiech, co zresztą widać na powyższym zdjęciu. Niedługo później dziennikarz łączył się ze studiem w Warszawie. Prowadzący Rafał Patyra zażartował wówczas, że Roj z pewnością jest kibicem reprezentacji Maroko. Reporter TVP Sport w Katarze z uśmiechem przyznał, że faktycznie sympatyzował z tą reprezentacją.

Przez chwilę Roj i Żewłakow nie byli dla nas widoczni, a gdy kamera ponowie „wróciła” do Kataru dziennikarz stał już bez flagi na ramionach. Co z nią zrobił? Nie wiadomo. Może oddał kibicowi, a może… zabrał na pamiątkę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

  1. Przecież to Mateusz Borek zarzucił mu tą flagę! Weźcie się ogarnijcie ;P

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.