W taki sposób brazylijski piłkarz dowiedział się o powołaniu na mundial. To czyste szaleństwo [WIDEO]

Data:

Selekcjoner reprezentacji Brazylii Tite ogłosił kadrę na mundial. Już po ogłoszeniu decyzji do sieci trafiło nagranie, na którym widać reakcję na powołanie jednego z zawodników „Canarinhos”.

Tite, selekcjoner brazylijskiej reprezentacji, postanowił nie trzymać fanów brazylijskiej reprezentacji i wreszcie przekazać im listę zawodników, którzy pojadą na mundial w Katarze. Skład, który wybrał szkoleniowiec, ze względu na jakość piłkarzy, jest naprawdę imponujący. Stawia również Brazylię w pierwszym szeregu faworytów do zwycięstwa w całym turnieju.

Wśród powołanych znalazło się bowiem wiele gwiazd światowego futbolu na czele z Neymarem, Viniciusem Juniorem czy golkiperem Alissonem. Więcej TUTAJ.

Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak na decyzję o powołaniu na mundial zareagował jeden z piłkarzy. Jego radość była niesamowita.

Richarlison jedzie na mundial. Jego reakcja była niewiarygodna

Na filmie, który został udostępniony w sieci widzimy Richarlisona, zawodnika Tottenhamu Hotspur. Piłkarz siedzi w pokoju wspólnie z rodziną i słucha listy zawodników powołanych przez Tite na mundial.

Początkowo Richarlison trzyma głowę nisko, widać po nim ogromne nerwy oraz stres. Jednak w momencie, gdy selekcjoner wyczytuje jego nazwiska, piłkarz dosłownie szaleje z radości. Towarzyszy mu rodzina oraz przyjaciele. Zresztą, zobaczcie sami:

Ze względu na ogromną konkurencję w formacji ofensywnej „Canarinhos” Richarlison do samego końca nie był pewny powołania do kadry. Właśnie dlatego jego radość była tak entuzjastyczna.

WYBRANE DLA CIEBIE