Meksyk ogłosił kadrę na mundial. Jest duża niespodzianka!

Data:

Gerard Martino, selekcjoner reprezentacji Meksyku, ogłosił kadrę na mundial. W składzie jest duża niespodzianka.

Nasz kolejny grupowy rywal ogłosił swoją kadrę na mundial w Katarze. Tym razem jest to Meksyk, którego selekcjonerem jest były szkoleniowiec FC Barcelony, Gerard Martino.

Kibice reprezentacji Meksyku są nieco zaskoczeni, ponieważ na liście powołanych zawodników znalazło się nazwisko, które – według spekulacji – po prostu miało nie być. Chodzi o napastnik angielskiego Wolverhampton. 31-latek od końca sierpnia nie gra z powodu kontuzji uda. Obecnie dochodzi do siebie, a Martino postanowił zaryzykować i wziąć go na turniej.

W zespole ostatecznie nie znalazł się natomiast Jesus Corona, czyli jeden z najlepszych zawodników meksykańskiej drużyny narodowej. On również zmaga się z kontuzją.

Meksyk ogłosił kadrę na mundial

Bramkarze: William Ochoa, Alfredo Talavera, Rodolfo Cota.

Obrońcy: Jorge Sanchez, Kevin Alvarez, Nestor Araujo, Johan Vasquez, Héctor Moreno, Cesar Montes, Gerardo Arteaga, Jesus Gallardo.

Pomocnicy: Andres Guardado, Hector Herrera, Charly Rodriguez, Erick Gutierrez, Luis Chavez, Edson Alvarez, Orbelin Pineda, Luis Romo.

Napastnicy: Alexis Vega, Hirving Lozano, Raul Jimenez, Roberto Alvarado, Uriel Antuna, Henry Martin, Rogelio Funes Mori.

Meksyk to grupowy rywal reprezentacji Polski. Drużyna prowadzona przez Gerarda Martino zmierzy się podczas mundialu również z Argentyną oraz Arabią Saudyjską.

WYBRANE DLA CIEBIE