Meksykanie lekceważąco o Polakach. To nagranie powinno być motywacją dla piłkarzy [WIDEO]

Data:

Meksykanie lekceważą reprezentację Polski? Takie wrażenie można odnieść oglądając relację jednego z tamtejszych dziennikarzy.

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem podczas zmagań mundialowych. Będzie to pierwsze starcie naszych zawodników podczas rozgrywanego w Katarze turnieju. Sytuacja stała się niezwykle ciekawa, biorąc pod uwagę fakt, że Arabia Saudyjska, kompletnie niespodziewanie, pokonała Argentynę.

Teraz piłka po naszej stronie. Jeżeli nie wygramy z Meksykiem, nasza sytuacja mocno się skomplikuje. Dzisiejsze spotkanie jest więc naszym „być albo nie być” podczas turnieju na Bliskim Wschodzie.

Meksykanie meczu z Polską raczej się nie obawiają. Świadczy o tym wypowiedź jednego z tamtejszych dziennikarzy, który dość lekceważąco opowiadał o naszej drużynie narodowej.

Meksykanie lekceważą Polaków? To nagranie powinno być motywacją dla naszych piłkarzy

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać fragment „setki” jednego z meksykańskich dziennikarzy. Mężczyzna dość lekceważąco wypowiedział się na temat naszej reprezentacji. Ocenił, że jest ona jedną z najsłabszych drużyn na mundialu. Dodał również, że Meksyk powinien obawiać się jedynie Roberta Lewandowskiego.

Polska to obok Walii najsłabsza europejska kadra mundialu. Gdybyśmy nie mieli ich w grupie, nie zwracalibyśmy na nich większej uwagi. Umówmy się: nie obawiamy się Polski, obawiamy się Lewandowskiego – powiedział dziennikarz na telewizyjnym nagraniu.

WYBRANE DLA CIEBIE