Ochoa wyjawił swoją tajemnicę. To dlatego obronił karnego Lewandowskiego

Data:

Guillermo Ochoa, golkiper reprezentacji Meksyku, ujawnił swoją strategię dotyczącą rzutu karnego, którego wykonywał Robert Lewandowski. Okazuje się, że obrona nie była przypadkiem.

Cała Polska przeżywa rzut karny niewykorzystany przez Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan w 58. minucie gry miał okazję na wyprowadzenie naszego zespołu na prowadzenie, jednak mu się nie udało. Ochoa, bramkarz Meksyku, pewnie obronił strzał zawodnika Barcelony.

Po meczu piłkarz przeprosił kibiców za nieudany strzał. – Zagraliśmy mądrze i powinniśmy wygrać. Tym trudniej mi się z tym pogodzić. Przepraszam i dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Walczymy dalej o awans – napisał.

Ochoa ujawnił, jak udało mu się obronić karnego. Wszystko przewidział

Po meczu z Polską głos ws. karnego zabrał bohater meczu, meksykański bramkarz, Guillermo Ochoa, który w rozmowie z polskim dziennikarzem, Sebastianem Staszewskim, ujawnił, w jaki sposób udało mu się obronić jedenastkę.

Wiele wskazuje na to, że nie był to zwykły przypadek. Ochoa długo trenował bowiem rzuty karne i ich obronę. To zaowocowało w meczu z Polską, dzięki czemu Meksykanin uchronił swoją drużynę przed porażką.

Zapytałem Guillermo Ochoę jak to się stało, że obronił rzut karny strzelany przez Roberta Lewandowskiego. – Razem z trenerem bramkarzy przygotowywałem się do tego przez… miesiąc. Obejrzałem dziesiątki jego strzałów. Cieszę się, że wyczułem to, gdzie uderzy – przyznał” – brzmi tweet Sebastiana Staszewskiego.

WYBRANE DLA CIEBIE