To będzie NAJPIĘKNIEJSZA bramka mundialu? Richarlison zrobił coś niesamowitego [WIDEO]

Data:

To było coś niesamowitego. Richarlison, reprezentant Brazylii, zdobył przepięknego gola w meczu z Serbią.

Brazylijczycy zabawili się z Serbami na boisku. Chociaż do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, to po zmianie stron Canarinhos wrzucili wyższy bieg.

Efektem tego były… oczywiście gole! Jeden z nich był wyjątkowej urody. Chodzi o bramkę, którą Brazylijczycy zdobyli w 73. minucie gry. Strzelcem był Richarlison, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu.

Wszystko zaczęło się od akcji przeprowadzonej przez Viniciusa. Zawodnik Realu Madryt pomknął skrzydłem, a następnie sprytnie wrzucił piłkę w pole karne. Tam zadziała się magia.

Richarlison z pięknym golem. To będzie najładniejsza bramka podczas mundialu?

Mundial dopiero się zaczął, a już słychać głosy, że gol Richarlisona może być najpiękniejszym trafieniem podczas mundialu. Zawodnik zdobył bowiem fantastyczną bramkę, którą można oglądać do znudzenia.

Piłkarz przejął bowiem futbolówkę dograną przez Viniciusa, podbił ją do góry, a następnie posłał ją do bramki Serbów fantastycznym wolejem wykonując przy tym obrót. Golkiper drużyny rywali, dobrze znany polskim kibicom Vanja Milinković-Savić, nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę. Richarlison nie dał mu takiej możliwości.

Brazylia pokonała Serbię 2-0. Dwie bramki dla zespołu prowadzonego przez Tite zdobył wspomnianych Richarlison, który reprezentuje Tottenham Hotspur.

WYBRANE DLA CIEBIE