Trener Arabii się nie obawia. Powiedział wprost o słabościach Polaków

Data:

Herve Renard, szkoleniowiec Arabii Saudyjskiej, wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej. Podczas swojego wystąpienia zabrał głos na temat reprezentacji Polski.

Już dziś Polacy zagrają swój najważniejszy mecz na mundialu. Zmierzą się z Arabią Saudyjską i powalczą o możliwość wyjścia z grupy. Czeka ich trudny mecz.

We wcześniejszym starciu Saudyjczycy pokonali bowiem Argentynę i zdziwili cały piłkarski świat. Teraz chcą pójść za ciosem i pokonać kolejne rywala, aby mieć na swoim koncie sześć punktów.

Głos ws. meczu z naszą reprezentacją zabrał szkoleniowiec Arabii Saudyjskiej Herve Renard. Francuz przyznał, że nie obawia się meczu z naszym zespołem. Dodał także, że wie o słabościach drużyny Czesława Michniewicza.

Renard wprost o słabościach Polaków

Renard nie bawił się w dyplomację podczas przedmeczowej konferencji prasowej. Widać było, że jest pewny siebie i nie ma większych obaw przed nadchodzącym spotkaniem z Polakami.

Polacy to bardzo silna drużyna, ale znamy ich perfekcyjnie. Widzieliśmy wiele nagrań. Wiemy, jakie są ich atuty oraz słabości – powiedział wprost opiekun drużyny naszego najbliższego rywala.

Szkoleniowiec przyznał, że mecz z Polską będzie dla niego wyjątkowy ze względu na polskiego korzenie. – Ten mecz będzie dla mnie wyjątkowy. Moja matka przyjechała na mecz przeciwko Argentynie. Ona bardzo kocha piłkę nożną, byłem bardzo dumny. Będzie to szczególny mecz dla mnie, dla nas, bo moi dziadkowie byli Polakami. Nie ma jednak żadnych wątpliwości: moja mama będzie miała na sobie koszulkę Arabii Saudyjskiej – powiedział.

WYBRANE DLA CIEBIE