Kibic z Arabii podbił sieć. Nagle zdjął koszulkę i zszokował pozostałych [WIDEO]

Data:

Nagranie z udziałem jednego z kibiców Arabii Saudyjskiej podbija sieć. Mężczyzna w pewnym momencie zdjął bowiem koszulkę i wprawił tym w osłupienie pozostałe osoby zasiadające na sektorze.

Mecz Polski z Arabią Saudyjską zakończył się triumfem podopiecznych Czesława Michniewicza. Na trybunach było jednak niezwykle gorąco. Wszystko ze względu na dramaturgię spotkania.

Mieliśmy przecież nie tylko dwie bramki, ale również rzut karny dla Arabii Saudyjskiej, którego w fenomenalnym stylu obronił Wojciech Szczęsny.

Gorąco było też na trybunach i to nie tylko ze względu na panującą w Katarze temperaturę. Świadczy o tym nagranie, które trafiło do sieci i błyskawicznie odbiło się w niej szerokim echem.

Kibic z Arabii Saudyjskiej podbił internet. Jego koszulka zaskoczyła wszystkich

Na wspomnianym nagraniu widzimy kibica, który zasiada na sektorze podczas meczu Polska-Arabia Saudyjska. Obok niego stoją zarówno fani ekipy z Bliskiego Wschodu, jak i kibice biało-czerwonych.

Ci drudzy, co widać na drugim planie, wiwatują i cieszą się. Zapewne z powodu bramki, którą na 2-0 zdobył Robert Lewandowski. Nagle do celebrujących Polaków dołącza wspomniany wcześniej mężczyzna, który nagle zrywa z siebie koszulkę Arabii Saudyjskiej i…

…prezentuje, niespodziewanie dla wszystkich, trykot reprezentacji Polski z numerem 9 należącym do naszego gwiazdora, zawodnika FC Barcelony, Roberta Lewandowskiego.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.