Wyciekło nagranie Messiego z szatni. Meksykański bokser nie wytrzymał: „niech prosi Boga, by mnie nie spotkał!”

Data:

Do sieci trafiło nagranie zarejestrowane w szatni reprezentacji Argentyny po meczu z Meksykiem. Widać na nim zachowanie Leo Messiego, które rozwścieczyło meksykańskiego pięściarza Canelo Alvareza.

Argentyna pokonała Meksyk podczas meczu fazy grupowej mundialu w Katarze. Jedną z bramek zdobył Leo Messi, który poprowadził, jako kapitan, swój zespół do pierwszego triumfu podczas rozgrywanego na Bliskim Wschodzie turnieju.

Po zakończonym meczu zawodnicy zwyczajowo wymienili się koszulkami, a następnie udali do swoich szatni. To właśnie stamtąd wyciekło nagranie, które wywołało oburzenie wśród meksykańskich kibiców i piłkarzy.

Chodzi o zachowanie Messiego, który położył koszulkę reprezentacji Meksyku, za którą wcześniej wymienił się z jednym z tamtejszych piłkarzy, na ziemi. Nie byłoby to jednak aż tak oburzające, gdyby delikatnie jej nie odkopnął.

Zachowanie Messiego oburzyło meksykańskiego boksera. Alvarez jest wściekły

Głos ws. zachowania Messiego zabrał niezwykle popularny meksykański pięściarz Canelo Alvarez. Sportowiec zamieścił wpis na Twitterze, w którym zwrócił się do swoich rodaków.

– Widzieliście, jak Messi czyści podłogę naszą koszulką i flagą? – napisał Alvarez na swoim profilu społecznościowym.

Na tym jednak Alvarez nie poprzestał, ponieważ niedługo później zamieścił kolejny wpis. Tym razem zwrócił się już bezpośrednio do Messiego. – Niech prosi Boga, żeby mnie nie spotkał – napisał Canelo.

WYBRANE DLA CIEBIE