To NAJPIĘKNIEJSZA akcja mundialu? Piłkarze rywala mogli tylko patrzeć [WIDEO]

Data:

Niesamowitą akcję przeprowadzili reprezentanci Serbii podczas meczu z Kamerunem. Czy akcja zakończona golem Aleksandara Mitrovicia zostanie uznana za najładniejszą podczas mundialu?

Za nami mecz Serbia-Kamerun. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3 i dostarczyło kibicom zarówno na stadionie, jak i przed telewizorami mnóstwo emocji. Piłkarze szaleli bowiem na murawie i nie zamierzali zwalniać tempa.

Do przerwy, po dramatycznej końcówce pierwszej części gry, prowadzili Serbowie 2-1. Warto podkreślić, że dwie bramki gracze z Europy zdobyli już w doliczonym czasie spotkania.

Po zmianie stron zadziała się prawdziwa magia. Chodzi o gola, którego zdobyli Serbowie na 3-1. Do siatki trafił wówczas Aleksandar Mitrović, który wykończył GENIALNĄ akcję całego zespołu.

To będzie najpiękniejsza bramka podczas mundialu? Serbowie zrobili prawdziwe show

Wspomniany gol padł w 53. minucie spotkania. Wówczas Serbowie po prostu zatańczyli z defensywą Kamerunu. Wymieniali między sobą podania, a na końcu futbolówka trafiła pod nogi Mitrovicia, który skierował ją do pustej bramki. To po prostu trzeba zobaczyć.

Gdy Serbowie byli już pewni zwycięstwa, obudzili się podopieczni Rigoberta Songa. Zawodnicy z Kamerunu ruszyli do odrabiania strat i… to im się udało. W przeciągu trzech minut strzelili dwa gole, zdobyli je kolejno: Aboubakar w 63. minucie, a następnie w 66. Choupo-Moting.

WYBRANE DLA CIEBIE