Brazylia wygrywa po pięknym golu. Warto zobaczyć, kto go oklaskiwał z loży VIP [WIDEO]

Data:

Brazylia pokonała Szwajcarię w kolejnym meczu fazy grupowej. Canarinhos strzelili jedną bramkę, jednak to wystarczyło skasowania trzech punktów. Piękne trafienie Casemiro było oklaskiwane z loży VIP przez prawdziwe gwiazdy.

W meczu Brazylia-Szwajcaria remis utrzymywał się przez większą część spotkania. Szwajcarzy mądrze się bronili i odpierali ataki podopiecznych Tite. W zespole Canarinhos nie narastała jednak frustracja. Można było odnieść wrażenie, że ekipa z Ameryki Południowej metodycznie realizuje swój plan.

To przyniosło wymierny efekt. W 83. minucie gry w polu karnym Szwajcarii piłkę otrzymał środkowy pomocnik Casemiro. Zawodnik Manchesteru United oddał mocny strzał, który jeszcze odbił się od pleców defensora Helwetów, a następnie piłka wpadła w lewy róg bramki strzeżonej przez Sommer. Golkiper mógł tylko odprowadzić ją wzrokiem.

Brazylia wygrywa. Zobaczcie, kto oklaskiwał jej gola

Gol Casemiro sprawił, że stadion oszalał. Cieszyli się rzecz jasna liczni tego dnia na obiekcie fani reprezentacji Brazylii. Pomocnik Manchesteru United otrzymał jednak gromkie brawa również z loży VIP.

To tam zasiadły legendy brazylijskiej reprezentacji, ale i całej, światowej piłki nożnej. Mowa o Ronaldo oraz Roberto Carlosie, a także Kace i Cafu, czyli czterech wspaniałych byłych piłkarzach Canarinhos, którzy tego na żywo obserwowali zmagania swoich młodszych kolegów.

Z takim wsparciem gra się o wiele łatwiej!

WYBRANE DLA CIEBIE