Leo Messi przerwał milczenie po niestrzelonym karnym. Szczere słowa gwiazdora

Data:

Leo Messi skomentował niewykorzystany rzut karny w meczu z Polską. Napastnik zdecydował się na szczerą wypowiedź w tej sprawie.

W pierwszej połowie meczu Argentyna-Polska Leo Messi miał wspaniałą okazję, aby zdobyć swojego trzeciego gola podczas mundialu w Katarze. Na drodze do szczęścia Argentyńczykowi stanął jednak Wojciech Szczęsny, który fenomenalnie obronił uderzenie gwiazdora z jedenastu metrów.

Po niewykorzystanym rzucie karnym Messi mógł jedynie kręcić z niedowierzaniem głową. Dodatkowo z pewnością czuł niesmak, ponieważ jego drużyna zeszła na przerwę z bezbramkowym remisem. Do tego momentu Polacy bowiem skutecznie się bronili.

Ostatecznie mecz zakończył się triumfem naszych rywali 2-0. Messi skomentował niewykorzystaną jedenastkę niedługo po zakończeniu spotkania.

Messi szczerze o niewykorzystanym rzucie karnym przeciwko Polsce

Messi nie rozpamiętywał niewykorzystanej jedenastki. Wręcz przeciwnie. Przyznał bowiem, że po tym, gdy Szczęsny obronił jego strzał, zespół Albicelestes stał się jeszcze silniejszy.

Gdy nie wykorzystałem rzutu karnego, nasza drużyna wyszła z tego mocniejsza – powiedział bez ogródek zawodnik Paris Saint-Germain.

– Była przekonana (drużyna – przyp. red.), że ​​wygramy, to była kwestia tego, kiedy strzelimy pierwszego gola. Po zdobyciu bramki gra toczyła się tak, jak chcieliśmy – dodał gwiazdor reprezentacji Argentyny.

WYBRANE DLA CIEBIE