Katarczycy pożegnali Niemców. Bezlitosna szydera na antenie telewizji! [WIDEO]

Data:

Katarczycy w wymowny sposób pożegnali reprezentację Niemiec, która odpadła z mundialu. Podczas programu telewizyjnego jego goście wykonali gest, który stanowi szyderę z zachowania niemieckich piłkarzy.

W ostatnim meczu fazy grupowej reprezentacja Niemiec pokonała Kostarykę 4-2, jednak ostatecznie pożegnała się z mundialem. Nasi zachodni sąsiedzi uzbierali cztery punkty, które nie wystarczyły im do awansu do fazy finałowej.

Wszystko ze względu zwycięstwo Japonii, która sensacyjnie pokonała Hiszpanię 2-1 i zajęła pierwsze miejsce w tabeli. Tuż za nią uplasowali się właśnie podopieczni Luisa Enrique, a Niemcy zdołali jedynie wyprzedzić wspomnianą Kostarykę.

Po informacji, że Niemcy pożegnają się z mundialem, pożegnać swoich gości postanowili również Katarczycy. Zrobili to na antenie stacji telewizyjnej w wymowny, prześmiewczy sposób.

Katarczycy wyśmiali Niemców. Na antenie TV!

Goście zaproszeni do studia, komentujący mundial, postanowili zakpić z Niemców. Podczas transmisji wszyscy eksperci zakryli swoje usta i… pomachali naszych zachodnich sąsiadom na odchodne.

To oczywiście nawiązanie do wymownego gestu, który wykonali niemieccy piłkarze przed swoim pierwszym meczem na mundialu. Niemcy mierzyli się wówczas z Japonią, a jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, pozując do zdjęcia, wszyscy zasłonili sobie usta. Była to forma sprzeciwu wobec zakazu noszenia tęczowych opasek przez kapitanów reprezentacji w trakcie turnieju.

No cóż, dołączamy się do pożegnań!

WYBRANE DLA CIEBIE