To bez wątpienia NAJPIĘKNIEJSZA akcja tych MŚ! Brazylijczycy rozbili bank [WIDEO]

Data:

Brazylia demoluje Koreę Południową w meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Jedna z bramek była jednak szczególnej urody.

Brazylijczycy od pierwszych minut rzucili się na Koreę Południową i szybko wbili jej dwa gole. Najpierw trafił Vinicius Jr, a następnie, po strzale z rzutu karnego, Neymar, który niespodziewanie wrócił do składu Canarinhos (wcześniej sugerowano bowiem, że wróci dopiero… na finał turnieju).

Trzeciego gola dla Brazylii zdobył Richarlison. Jego trafienie było wyjątkowej urody, a sama akcja zostanie wybrana prawdopodobnie najładniejszą akcją rozgrywanego w Katarze czempionatu.

Rozpoczął ją sam zainteresowany, który nieopodal pola karnego Koreańczyków… zaczął żonglować piłką odbijając ją głową.

Richarlison strzela gola po najpiękniejszej akcji mundialu

Po zakończonej żonglerce Richarlison na spokojnie odegrał futbolówkę do kolegi z zespołu, ten przekazał ją do innego Brazylijczyka, a na koniec piłka trafiła w pole karne.

Tam ponownie przechwycił ją Richarlison, który w perfekcyjnym stylu skierował futbolówkę do bramki strzeżonej przez koreańskiego bramkarza. Zrobił to na potężnym spokoju nie dając szans golkiperowi na skuteczną obronę.

Niedługo po golu Richarlisona trafienie na 4-0 dla Brazylii zanotował Lucas Paqueta. Ostatecznie spotkanie zakończyło się triumfem Brazylijczyków 4-1. Canarinhos awansowali więc do kolejnej fazy turnieju w Katarze.

WYBRANE DLA CIEBIE